צור קשר

טכנולוגיה

מעבדת החברה המרכזית בבני ברק ממוחשבת ומרושתות "און ליין" עם המפעלים הפרוסים ומבקרת בכל רגע נתון את המתרחש, למעבדה אפשרות שליטה מרחוק על המתבצע בכל אחד ואחד מהמפעלים.

המעבדה מאושרת בקרה וייצור על ידי מכון התקנים ותקן ישראלי 118 לייצור בטון מובא ופועלת ע"פ ארגון התקינה הבין לאומי ISO 9001.
ביצוע בקרת איכות של המעבדה המרכזית מתבצע על ידי הגדרת בקר קבוע בכל מפעל שעוסק במלאכת הבקרה, ביצוע בדיקות שגרתיות והעברת הנתונים למעבדה המרכזית.
מפעלי החברה מוסמכים לייצור בטון על ידי מכון התקנים ותקן ישראלי 118 לייצור בטון מובא.
תקן ישראלי 118 - 
תקן זה חל על בטון מובא, על בטון המיוצר במפעלים לייצור רכיבים טרומיים, ועל כל בטון אחר שמשקלו רגיל המיועד לייצור רכיבים ומבנים.
לחברה מספר רב של בקרי בטון הפועלים בכל יום במפעלי החברה השונים, בכל מפעל ובכל רגע קיים לפחות בקר בטון מוסמך אחד שהוסמך ע"י מכון התקנים הישראלי ואחראי לבקר את ייצור הבטון ואיכותו ע"פ הדרישות שהוצבו ליציקה.

לכל מפעל קיים תו ייצור בטון מובא בהתאם לתקן ישראלי מספר 118, בנוסף כל מפעלי החברת פועלים ע"פ ארגון התקינה הבין לאומי ISO 9002.
לאחר יציקה והתקשות הבטון מתחיל שלב "קיים" הבטון, ישנם גורמים רבים שעלולים לפגוע בתכונותיו של הבטון ועמידותו בפני גורמים אלו. קיים הבטון הינה תכונה חשובה ביותר לצורך תפקודו התקין במבנה.